ул. Припортовая, 22-а,
г. Черкассы, Украина, 18016,
тел/факс: +380(67)627 6535, (+38 0472) 73-25-15, 73-25-20, 73-16-10
mail@ligo.ck.ua
EPOKE ITM

Техника для зимнего содержания дорог
Особливості: Розкидувач може налаштовуватись для розповсюдження якнайменшої кількості матеріалу, але стільки, скільки потрібно.

Розкидувач ITM може розкидати пісок, абразивні матеріали, сечовину, масляні поглиначі та інші поширені матеріали та їх комбінації.

Всі моделі можуть бути оснащені системою дозування Epoke, яка містить мішалку, яка запобігає злипанню матеріалу, а валик для доставки забезпечує точну і рівномірну доставку по всій площі розкидання.

Як і всі інші машини Epoke, ITM має поверхневу обробку, що складається з піскоструминної обробки, грунтовки цинковим праймером, двокомпонентного поліуретанового базового покриття та двокомпонентного верхнього покриття.
Компания ООО «Лиго Сервис» является официальным дилером компании «Industrial Brushes Manufacturers» (бренд Tecsolum), которая занимается производством широкого спектра щеток для подметальной уборочной техники.

Ознакомится с продукцией компании «Industrial Brushes Manufacturers Вы можете на нашем сайте а также на сайте компании «Industrial Brushes Manufacturers» (tecsolum. com), где представлен широкий выбор продукции к уборочной технике, которая пользуется спросом на ринке Украины, и соответствует европейским стандартам качества.

На сегодняшний день весь спектр уборочной техники, которую предлагает как наша компания, так и другие, мы можем обеспечить в кратчайшие сроки расходными материалами в виде щеток от компании Tecsolum.
© 2009 Лиго Сервис
главная   |   услуги   |   новости   |   о нас   |   контакты