ул. Припортовая, 22-а,
г. Черкассы, Украина, 18016,
тел/факс: +380(67)627 6535, (+38 0472) 73-25-15, 73-25-20, 73-16-10
mail@ligo.ck.ua
Вулиці в Рівному прибирають пилосмоком

Дороги в Рівному будуть чистішими. Відтепер їх прибиратимуть автомобілем-пилосмоком. Нещодавно його придбали міські комунальники і вже почали випробовувати. Кажуть, поки що результатом задоволені, тому планують механізувати й чищення тротуарів.

Дорожный пылесос ДЖОНСТОН

Спеціальною щіткою авто спочатку вигрібає сміття з-під бордюру, потім підбирає його та ще й промиває асфальт водою. А де щітка не дістає — комунальники працюють вакуумним рукавом. Кажуть, машиною задоволені, адже не лише начисто прибирає узбіччя доріг, а й економна. — За годину це авто може прибрати до десяти кілометрів дороги, — розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко. — Утім якість роботи техніки залежить від навиків працівників. Звичайно, їм потрібно кілька днів чи тижнів, щоб досконало вивчити можливості машини. Обійшлося таке диво техніки місту у понад мільйон гривень. Тому, аби окупитися, працюватиме цілодобово. Нарікають комунальники лише на рівненських водіїв. І просять не паркувати свої транспортні засоби вздовж дороги, щоб не заважати працювати “пилосмоку”. Разом з тим міське керівництво запевняє: у двірників нова машина заробітку не відбере. Роботи їм завжди вистачить. А якщо ж нарікань з боку міської влади на роботу нової машини не буде, планують і наступного року придбати подібний пилосмок. Щоправда, менший — для прибирання тротуарів.


Взято з ogo.ua


Компания ООО «Лиго Сервис» является официальным дилером компании «Industrial Brushes Manufacturers» (бренд Tecsolum), которая занимается производством широкого спектра щеток для подметальной уборочной техники.

Ознакомится с продукцией компании «Industrial Brushes Manufacturers Вы можете на нашем сайте а также на сайте компании «Industrial Brushes Manufacturers» (tecsolum. com), где представлен широкий выбор продукции к уборочной технике, которая пользуется спросом на ринке Украины, и соответствует европейским стандартам качества.

На сегодняшний день весь спектр уборочной техники, которую предлагает как наша компания, так и другие, мы можем обеспечить в кратчайшие сроки расходными материалами в виде щеток от компании Tecsolum.
© 2009 Лиго Сервис
главная   |   услуги   |   новости   |   о нас   |   контакты